Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Spelprogram - Träningsmatcher 3-domare Herr Södermanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Afrikansk FC Kabba Samura +46739375427 +46739375427 Blå och vit, Blå och vit, Blå eller Vit
Arameisk-Syrianska IF Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Assyriska FF Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Athletic FC Eskilstuna P16 Carl Hermansson 0707554882 Orange, Orange, Orange
Athletic FC United U19 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Baggetorps IF Mats Öhlin 015022460 0739819712 Röd, svart, Röd
Barva IF Kjell Åkergren 016518061 0702105831 Blå, Blå, Blå
BK Sport Robert Berg 0762277099 Gul, Svart, Gul/svart
Eneby BK Eneby BK(Föreningen) grön, grön, grön
Enhörna IF Jimmie Spångberg 0707418888 Gul, Svart, Gul
Enköpings SK FK Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Ericsbergs GoIF Kjell Lidman 0704927052 Gul, Svart, Gul
Eskilstuna Babylon IF Karle Slewa 0704220726 Röda, Vit, Vit
Eskilstuna City FK Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna FC Fredrik Eklund 016120070 0707508887 Röd, Vit, Svart
Eskilstuna Södra FF U17 P2005 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
FC Arlanda Pierre Yaghleji 0704696583 Vit, Grön, Vit
FC Brandbergen FC Brandbergen(Föreningen) Svart/grå, Svart, Svart
FC Gute FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Järfälla FC Järfälla(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
FC Kringlan Hilmon Bisso Vit, svart, svart
FC Kurdtuna FC Kurdtuna(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FC Linköping City FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Somtuna A-LAGET Sanay Abdifatah Osman 0723986202 0723986202 vit/Blå, Blå, blå
Fogdö IF Erik Granbeck Grön, Grön, Grön
Forssa BK Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Gillberga-Lista IF Marcus Moore 0707788543 vit, blå, blå
Gnesta FF Mats Hammarlöf 0739325282 Blå/Blå/Blå
Hammarby TFF Hammarby TFF Herrfotboll(Föreningen) SvartGul, Svart, Gul
Hargs BK Kristina Persson 0155214697 0730390012 Vit, Vit, Vit
Hällbybrunns IF Marcus Andersson 0703068099 Vit Svart inslag, Svart, vita
Hälleforsnäs IF Ola Söderqvist 0706686341 Tröja Blå/Byxa Svart/Strumpor Div 5 Svart Div 7 Blå ungdom blå
Högsjö BK Sven-Åke Pettersson 015145531 0702418831 Röd/Blå, blå, Röd
IF Brommapojkarna U19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Verdandi IF Verdandi(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna U17 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Haninge IFK Haninge(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Mariefred Carl Magnus Lundström 0733625915 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Nyköping Ulrika Gustafsson 0708936378 Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping U Daniel Cortes 0703288803 Vit, Blå, Vit
IFK Uppsala IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Franke IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Oden IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Standard IK Standard(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IK Tun IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF Daniel Johansson 0705887763 Blå, Blå, Blå
Järna SK Marcus Strand Röd, Röd, Röda
Katrineholms SK FK Lars Pettersson 0708701313 Röd, Röd, Röd
Kvicksunds SK Viktor Alf Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK U Karl Liljendahl 0707896495 Vit/Grön/Grön
Malmköpings IF Patrik Broström 0704208736 Svart, Svart, Svart
Marsjö-Byle GoIF Jimmy Larsson 015112335 0733335102 Grön, Vit, Svart
Nacka FC Nacka FC(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Svart
Newroz FC Newroz FC(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Nya Södertälje KFF Maykel Issa 0764210921 vit/svart
Nykvarns SK Nykvarns SK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Nyköpings BIS Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BK Nyköpings BK(Föreningen)
Näshulta GoIF Rolf Riedl Orange, Svart, Svart
Oxelösunds IK Per Landin 0735424582 Gul/Blå/Gul
Pershagens SK Malin Södergren 0855064611 0705173692 Grön, Grön, Grön
Romfartuna GIF Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Runtuna IK Pontus Holmström 0738108300 Röd, Svart, Röd
Råby-Rönö IF Anette Vestin 0155242079 0707275422 Blå, Blå, Blå
Sjösa IF Emil Lerjerud 0703578803 Gul, Svart
Skiljebo SK Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GoIF Anders Wigholm 0706013987 Grön/Vit/Grön
Skå IK & Bygdegård Skå IK & Bygdegård(Föreningen) gul, grön, gul
Sköldinge IF Victor Andersson 0765896927 Röd, Röd, Röd
Sollentuna FK Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Stallarholmens SK Edin Skorupan 0709728838 Gul/Grön, Grön, Gul
Stenkvista GoIF Hampus Söderqvist 0760198599 0760198599 Gula, Svart, Gula
Stigtomta IF Per Kraft 0703631091 Svart, Svart, Gult
Syrianska Eskilstuna IF Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska FC Syrianska FC(Föreningen) Röd/Gul/Randigt, Svart, Röd/Gul
Säffle SK Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Södertälje FF Oktay Izgin 0735365757 Blå, vit, vit
Södertälje FK Metin Rhawi 0709560444 Röd, Svart, Svarta
Torshälla-Nyby IS Pierre Welander 0700809777 Grön/Svart, svart, Grön
Triangelns IK Sebastian Lundberg 016420153 0734439166 Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK U Mauricio Roxo Matusiak 0707987440 Svart, Svart, Svart
Tyresö FF 1 Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Tystberga GIF Tystberga GIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Täby FK Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
United IK Nordic United IK Nordic(Föreningen) Svart röd randigt, Svart, Svart
Vingåkers IF Tommy Gustafsson Gul, Svart, Svart
Viola FC Viola FC(Föreningen) svart , Svart, Svart
Värmbols FC Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås IK Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Åby IF Åby IF(Föreningen) vit, blå, blå
Älvsjö AIK FF U19 Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Ärla IF Oskar Ehrlin 0762686364 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-22 14:30 163103041 Athletic FC United U19 - Älvsjö AIK FF U19 Tunavallen
2022-01-29 13:00 163103047 Assyriska FF - Newroz FC Södertälje Fotbollsarena
2022-01-29 17:30 163103069 Athletic FC United U19 - Sollentuna FK Tunavallen
2022-01-30 11:00 163103070 Athletic FC Eskilstuna P16 - Tyresö FF 1 Årby IP KG
2022-01-30 12:30 163103044 IFK Nyköping U - IK Tun Rosvalla IP KG A
2022-01-30 12:30 163103072 IFK Nyköping U - IK Tun Rosvalla IP KG A
2022-02-05 13:00 163103048 Assyriska FF - FC Linköping City Södertälje Fotbollsarena
2022-02-05 14:00 163103030 Stenkvista GoIF - IK Standard Årby IP KG
2022-02-05 15:30 163103066 Nyköpings BK - IFK Nyköping U Rosvalla IP KG A
2022-02-05 16:00 163103004 Eskilstuna City FK - Arameisk-Syrianska IF Tunavallen
2022-02-06 13:00 163103063 Syrianska FC - FC Järfälla Södertälje Fotbollsarena
2022-02-06 14:00 163103031 IFK Eskilstuna - FC Arlanda Tunavallen
2022-02-06 16:00 163103038 United IK Nordic - IFK Haninge Södertälje Fotbollsarena
2022-02-12 11:30 163103032 IFK Eskilstuna - Nyköpings BIS Tunavallen
2022-02-12 13:00 163103049 Assyriska FF - Hammarby TFF Södertälje Fotbollsarena
2022-02-12 14:00 163103054 Värmbols FC - IK Viljan Strängnäs Backavallen KG
2022-02-13 13:00 163103042 United IK Nordic - Nacka FC Södertälje Fotbollsarena
2022-02-13 14:30 163103024 FC Somtuna A-LAGET - Viola FC Årby IP KG
2022-02-14 19:00 163103074 Nykvarns SK - IF Brommapojkarna U19 Nykvarns IP 1
2022-02-19 08:45 163103027 Hargs BK - Stigtomta IF Rosvalla IP KG A
2022-02-19 12:00 163103071 Nykvarns SK - Nya Södertälje KFF Nykvarns IP 1
2022-02-19 13:00 163103050 Assyriska FF - FC Gute Södertälje Fotbollsarena
2022-02-19 13:00 163103065 IK Standard - Marsjö-Byle GoIF Orrlidens IP
2022-02-19 13:30 163103045 Runtuna IK - Oxelösunds IK Rosvalla IP KG B
2022-02-19 14:00 163103025 FC Somtuna A-LAGET - Hälleforsnäs IF Torshargs IP KG
2022-02-19 14:00 163103055 Värmbols FC - Nyköpings BIS Backavallen KG
2022-02-19 16:00 163103039 United IK Nordic - Arameisk-Syrianska IF Södertälje Fotbollsarena
2022-02-20 13:00 163103033 IFK Eskilstuna - Syrianska Eskilstuna IF Tunavallen
2022-02-26 08:45 163103028 Hargs BK - Runtuna IK Rosvalla IP KG A
2022-02-26 11:30 163103034 IFK Eskilstuna - Säffle SK Tunavallen
2022-02-26 12:00 163103064 Järna SK - Nykvarns SK Ljungbackens IP KG
2022-02-26 12:30 163103046 Gnesta FF - Nykvarns SK Hagstumosse IP KG
2022-02-26 13:00 163103003 Gillberga-Lista IF - Fogdö IF Skogsängens IP KG
2022-02-26 13:00 163103014 Stallarholmens SK - Hälleforsnäs IF Vasavallen KG
2022-02-26 13:00 163103051 Assyriska FF - IFK Uppsala Södertälje Fotbollsarena
2022-02-26 13:30 163103002 Nyköpings BIS - Trosa-Vagnhärad SK Rosvalla IP KG A
2022-02-26 14:00 163103056 Värmbols FC - Hammarby TFF Backavallen KG
2022-02-27 12:00 163103005 Eskilstuna City FK - FC Arlanda Tunavallen
2022-02-27 12:00 163103009 Skogstorps GoIF - Eskilstuna FC Orrlidens IP
2022-02-27 14:00 163103026 FC Somtuna A-LAGET - Ärla IF Årby IP KG
2022-03-05 11:00 163103029 Hargs BK - IFK Nyköping Rosvalla IP KG A
2022-03-05 12:00 163103008 Skogstorps GoIF - Barva IF Orrlidens IP
2022-03-05 12:00 163103013 IFK Mariefred - Torshälla-Nyby IS Hammarens IP KG
2022-03-05 13:00 163103043 Runtuna IK - Gnesta FF Rosvalla IP KG A
2022-03-05 13:00 163103052 Assyriska FF - Täby FK Södertälje Fotbollsarena
2022-03-05 14:00 163103006 Eskilstuna City FK - FC Brandbergen Tunavallen
2022-03-05 16:30 163103035 IFK Eskilstuna - Forssa BK Tunavallen
2022-03-06 13:00 163103015 Stallarholmens SK - Skå IK & Bygdegård Vasavallen KG
2022-03-11 19:00 163103019 IK Viljan Strängnäs - Syrianska Eskilstuna IF Larslunda IP
2022-03-12 13:00 163103053 Assyriska FF - FC Brandbergen Södertälje Fotbollsarena
2022-03-12 13:00 163103057 Värmbols FC - FC Linköping City Värmbols IP
2022-03-12 14:00 163103007 Eskilstuna City FK - IK Franke Tunavallen
2022-03-13 19:00 163103036 IFK Eskilstuna - Åby IF Tunavallen
2022-03-19 13:15 163103058 Värmbols FC - Eneby BK Värmbols IP
2022-03-20 11:00 163103023 Torshälla-Nyby IS - IF Verdandi Torshargs IP KG
2022-03-20 14:00 163103020 IK Viljan Strängnäs - IFK Eskilstuna Larslunda IP
2022-03-20 15:00 163103068 Eskilstuna Babylon IF - IK Oden Ekängens IP KG
2022-03-20 16:00 163103040 United IK Nordic - Syrianska Eskilstuna IF Södertälje Fotbollsarena
2022-03-26 13:00 163103017 IK Viljan Strängnäs - IK Franke Larslunda IP
2022-03-26 13:00 163103059 Värmbols FC - Skiljebo SK Värmbols IP
2022-03-26 13:00 163103067 Eskilstuna Babylon IF - Hälleforsnäs IF Ekängens IP KG
2022-03-26 13:30 163103001 Nyköpings BIS - Hammarby TFF Rosvalla IP KG A
2022-03-27 11:00 163103022 Torshälla-Nyby IS - Stenkvista GoIF Torshargs IP KG
2022-03-27 13:00 163103060 IFK Eskilstuna - Enköpings SK FK Tunavallen
2022-04-02 11:00 163103075 Gillberga-Lista IF - Barva IF Skogsängens IP KG
2022-04-02 12:00 163103010 Skogstorps GoIF - Stenkvista GoIF Orrlidens IP
2022-04-02 13:00 163103016 Stallarholmens SK - Näshulta GoIF Toresunds IP KG
2022-04-02 13:00 163103018 IK Viljan Strängnäs - Enhörna IF Larslunda IP
2022-04-02 15:00 163103073 Stigtomta IF - Sjösa IF Rosvalla IP KG C
2022-04-09 13:00 163103021 IK Viljan Strängnäs - Västerås IK Larslunda IP
2022-04-09 15:00 163103062 Runtuna IK - Tystberga GIF Rosvalla IP KG A
2022-04-09 16:30 163103076 Gillberga-Lista IF - Hällbybrunns IF Ekängens IP KG
2022-04-10 11:00 163103037 Torshälla-Nyby IS - FC Kurdtuna Torshargs IP KG
2022-04-10 15:00 163103061 IFK Mariefred - Nykvarns SK Hammarens IP KG
2022-04-18 12:00 163103011 Skogstorps GoIF - Näshulta GoIF Orrlidens IP
2022-04-23 12:00 163103012 Skogstorps GoIF - Torshälla-Nyby IS Orrlidens IP

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info