Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-43

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:45 (Inst.) Stuvsta IF 4 - Bele Barkarby FF 7 Stuvsta IP 12
2021-04-24 11:15 (Inst.) Fittja IF 1 - Vallentuna BK 4 Fittja BP 12
2021-04-25 12:15 (Inst.) FK Bromma Blå - IFK Aspudden-Tellus BR1 Ängby Södra BP 12
2021-04-25 18:15 (Inst.) Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Sickla IF Röd 6 Brantbrinks IP 21
Maj
2021-05-01 11:30 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus BR1 - Fittja IF 1 Aspuddens IP 12
2021-05-01 16:30 (Inst.) Bele Barkarby FF 7 - FK Bromma Blå Strömvallen 2
2021-05-02 11:30 (Inst.) Sickla IF Röd 6 - Stuvsta IF 4 Sicklavallen 1
2021-05-02 12:30 (Inst.) Vallentuna BK 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Hagaplan 2
2021-05-07 17:30 FK Bromma Blå - Sickla IF Röd 6 Ängby Södra BP 12
2021-05-08 10:15 Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stuvsta IP 12
2021-05-08 10:15 IFK Aspudden-Tellus BR1 - Vallentuna BK 4 Aspuddens IP 12
2021-05-08 11:15 Fittja IF 1 - Bele Barkarby FF 7 Fittja BP 12
2021-05-23 10:15 Sickla IF Röd 6 - Fittja IF 1 Sicklavallen 1
2021-05-23 12:30 Vallentuna BK 4 - Stuvsta IF 4 Hagaplan 2
2021-05-23 14:15 Bele Barkarby FF 7 - IFK Aspudden-Tellus BR1 Strömvallen 2
2021-05-23 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - FK Bromma Blå Brantbrinks IP 21
2021-05-28 17:30 FK Bromma Blå - Stuvsta IF 4 Ängby Södra BP 12
2021-05-29 10:15 IFK Aspudden-Tellus BR1 - Sickla IF Röd 6 Aspuddens IP 12
2021-05-29 11:15 Fittja IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Fittja BP 12
2021-05-30 14:15 Bele Barkarby FF 7 - Vallentuna BK 4 Strömvallen 2
Juni
2021-06-05 11:30 Stuvsta IF 4 - Fittja IF 1 Stuvsta IP 12
2021-06-06 10:15 Sickla IF Röd 6 - Bele Barkarby FF 7 Sicklavallen 1
2021-06-06 12:30 Vallentuna BK 4 - FK Bromma Blå Hagaplan 2
2021-06-06 18:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IFK Aspudden-Tellus BR1 Brantbrinks IP 21
2021-06-12 10:00 Bele Barkarby FF 7 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Strömvallen 11
2021-06-12 10:15 IFK Aspudden-Tellus BR1 - Stuvsta IF 4 Aspuddens IP 12
2021-06-12 11:15 Fittja IF 1 - FK Bromma Blå Fittja BP 12
2021-06-13 10:15 Sickla IF Röd 6 - Vallentuna BK 4 Sicklavallen 1
Augusti
2021-08-20 18:45 FK Bromma Blå - Fittja IF 1 Ängby Södra BP 12
2021-08-21 10:00 Stuvsta IF 4 - IFK Aspudden-Tellus BR1 Stuvsta IP 12
2021-08-22 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Bele Barkarby FF 7 Brantbrinks IP 21
2021-08-22 11:15 Vallentuna BK 4 - Sickla IF Röd 6 Hagaplan 2
2021-08-27 17:30 FK Bromma Blå - Vallentuna BK 4 Ängby Södra BP 12
2021-08-28 10:15 IFK Aspudden-Tellus BR1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Aspuddens IP 12
2021-08-28 11:15 Fittja IF 1 - Stuvsta IF 4 Fittja BP 12
2021-08-29 15:30 Bele Barkarby FF 7 - Sickla IF Röd 6 Veddestavallen 3
September
2021-09-04 12:45 Stuvsta IF 4 - FK Bromma Blå Stuvsta IP 12
2021-09-05 09:00 Sickla IF Röd 6 - IFK Aspudden-Tellus BR1 Sicklavallen 1
2021-09-05 11:15 Vallentuna BK 4 - Bele Barkarby FF 7 Hagaplan 2
2021-09-05 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Fittja IF 1 Brantbrinks IP 21
2021-09-10 18:45 Stuvsta IF 4 - Vallentuna BK 4 Stuvsta IP 12
2021-09-11 10:15 IFK Aspudden-Tellus BR1 - Bele Barkarby FF 7 Aspuddens IP 12
2021-09-11 11:15 Fittja IF 1 - Sickla IF Röd 6 Fittja BP 12
2021-09-12 12:15 FK Bromma Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Ängby Södra BP 12
2021-09-18 16:30 Bele Barkarby FF 7 - Fittja IF 1 Veddestavallen 3
2021-09-19 12:30 Vallentuna BK 4 - IFK Aspudden-Tellus BR1 Hagaplan 2
2021-09-19 14:00 Sickla IF Röd 6 - FK Bromma Blå Sicklavallen 1
2021-09-19 18:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 21
2021-09-25 11:15 Fittja IF 1 - IFK Aspudden-Tellus BR1 Fittja BP 12
2021-09-25 12:45 Stuvsta IF 4 - Sickla IF Röd 6 Stuvsta IP 12
2021-09-26 12:15 FK Bromma Blå - Bele Barkarby FF 7 Ängby Södra BP 12
2021-09-26 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Vallentuna BK 4 Brantbrinks IP 21
Oktober
2021-10-02 11:30 IFK Aspudden-Tellus BR1 - FK Bromma Blå Aspuddens IP 12
2021-10-03 11:15 Vallentuna BK 4 - Fittja IF 1 Hagaplan 2
2021-10-03 12:45 Sickla IF Röd 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Sicklavallen 1
2021-10-03 14:15 Bele Barkarby FF 7 - Stuvsta IF 4 Veddestavallen 3

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info