Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-16

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 11:30 (Inst.) Bromstens IK 1 - Vasalund IF Röd Bromstens IP 21
2021-04-24 11:30 (Inst.) Sollentuna FK Tegel. 2 - Bele Barkarby FF 5 Helenelunds IP 125
2021-04-24 12:00 (Inst.) Kallhälls FF Blå - IF Brommapojkarna 15 Bolindervallen 22
2021-04-24 12:30 (Inst.) Ursvik IK Blå 1 - Spånga IS FK 12 Ursviks IP 12
2021-04-24 13:30 (Inst.) Sundbybergs IK Gul - Bro IK Vit Golfängarna 1
2021-04-24 14:00 (Inst.) IFK Viksjö Blå 2 - Järfälla FF 3 Viksjövallen 3
2021-04-24 16:15 (Inst.) Hässelby SK FF Blå - Kungsängens IF 2 Hässelby IP 21
Maj
2021-05-01 09:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 15 - Sundbybergs IK Gul Vällingby BP 11
2021-05-01 11:15 (Inst.) Bro IK Vit - Sollentuna FK Tegel. 2 Bro IP 22
2021-05-01 11:30 (Inst.) Kungsängens IF 2 - Ursvik IK Blå 1 Kungsängens IP 31
2021-05-01 14:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 5 - Hässelby SK FF Blå Strömvallen 2
2021-05-02 11:15 (Inst.) Järfälla FF 3 - Kallhälls FF Blå Tallbohovs IP 11
2021-05-02 12:45 (Inst.) Spånga IS FK 12 - Bromstens IK 1 Nälsta BP 11
2021-05-02 16:15 (Inst.) Vasalund IF Röd - IFK Viksjö Blå 2 Huvudstafältet 12
2021-05-08 11:30 Bromstens IK 1 - Kungsängens IF 2 Bromstens IP 21
2021-05-08 11:30 Sollentuna FK Tegel. 2 - IF Brommapojkarna 15 Helenelunds IP 125
2021-05-08 12:30 Ursvik IK Blå 1 - Bele Barkarby FF 5 Ursviks IP 12
2021-05-08 13:15 Sundbybergs IK Gul - Kallhälls FF Blå Golfängarna 1
2021-05-08 18:00 IFK Viksjö Blå 2 - Spånga IS FK 12 Viksjövallen 3
2021-05-09 10:15 Hässelby SK FF Blå - Bro IK Vit Hässelby IP 21
2021-05-09 15:00 Vasalund IF Röd - Järfälla FF 3 Huvudstafältet 12
2021-05-22 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Hässelby SK FF Blå Vällingby BP 11
2021-05-22 11:15 Bro IK Vit - Ursvik IK Blå 1 Bro IP 22
2021-05-22 11:30 Kungsängens IF 2 - IFK Viksjö Blå 2 Kungsängens IP 31
2021-05-22 12:00 Kallhälls FF Blå - Sollentuna FK Tegel. 2 Bolindervallen 22
2021-05-23 10:00 Bele Barkarby FF 5 - Bromstens IK 1 Strömvallen 11
2021-05-23 11:15 Järfälla FF 3 - Sundbybergs IK Gul Tallbohovs IP 11
2021-05-23 12:45 Spånga IS FK 12 - Vasalund IF Röd Nälsta BP 11
2021-05-29 10:00 Hässelby SK FF Blå - Kallhälls FF Blå Hässelby IP 21
2021-05-29 11:30 Bromstens IK 1 - Bro IK Vit Bromstens IP 21
2021-05-29 12:30 Ursvik IK Blå 1 - IF Brommapojkarna 15 Ursviks IP 12
2021-05-29 12:45 IFK Viksjö Blå 2 - Bele Barkarby FF 5 Viksjövallen 3
2021-05-29 12:45 Sollentuna FK Tegel. 2 - Sundbybergs IK Gul Helenelunds IP 125
2021-05-30 15:00 Vasalund IF Röd - Kungsängens IF 2 Huvudstafältet 12
2021-05-30 15:15 Spånga IS FK 12 - Järfälla FF 3 Nälsta BP 11
Juni
2021-06-04 19:00 Sundbybergs IK Gul - Hässelby SK FF Blå Örvallen 2
2021-06-05 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Bromstens IK 1 Vällingby BP 11
2021-06-05 11:15 Bro IK Vit - IFK Viksjö Blå 2 Bro IP 22
2021-06-05 11:30 Kungsängens IF 2 - Spånga IS FK 12 Kungsängens IP 31
2021-06-05 12:00 Kallhälls FF Blå - Ursvik IK Blå 1 Bolindervallen 22
2021-06-05 16:30 Bele Barkarby FF 5 - Vasalund IF Röd Strömvallen 2
2021-06-06 11:15 Järfälla FF 3 - Sollentuna FK Tegel. 2 Tallbohovs IP 11
2021-06-12 10:15 IFK Viksjö Blå 2 - IF Brommapojkarna 15 Viksjövallen 3
2021-06-12 11:15 Hässelby SK FF Blå - Sollentuna FK Tegel. 2 Hässelby IP 21
2021-06-12 11:30 Bromstens IK 1 - Kallhälls FF Blå Bromstens IP 21
2021-06-12 11:30 Kungsängens IF 2 - Järfälla FF 3 Kungsängens IP 31
2021-06-12 12:30 Ursvik IK Blå 1 - Sundbybergs IK Gul Ursviks IP 12
2021-06-13 11:30 Spånga IS FK 12 - Bele Barkarby FF 5 Nälsta BP 11
2021-06-13 15:00 Vasalund IF Röd - Bro IK Vit Huvudstafältet 12
Augusti
2021-08-28 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Vasalund IF Röd Vällingby BP 11
2021-08-28 11:15 Bro IK Vit - Spånga IS FK 12 Bro IP 22
2021-08-28 11:30 Sollentuna FK Tegel. 2 - Ursvik IK Blå 1 Helenelunds IP 125
2021-08-28 12:00 Kallhälls FF Blå - IFK Viksjö Blå 2 Bolindervallen 22
2021-08-28 13:30 Sundbybergs IK Gul - Bromstens IK 1 Golfängarna 1
2021-08-29 11:15 Järfälla FF 3 - Hässelby SK FF Blå Tallbohovs IP 11
2021-08-29 14:15 Bele Barkarby FF 5 - Kungsängens IF 2 Veddestavallen 3
September
2021-09-04 10:15 IFK Viksjö Blå 2 - Sundbybergs IK Gul Viksjövallen 3
2021-09-04 11:30 Bromstens IK 1 - Sollentuna FK Tegel. 2 Bromstens IP 21
2021-09-04 11:30 Kungsängens IF 2 - Bro IK Vit Kungsängens IP 31
2021-09-04 12:30 Ursvik IK Blå 1 - Hässelby SK FF Blå Ursviks IP 12
2021-09-04 15:15 Bele Barkarby FF 5 - Järfälla FF 3 Veddestavallen 3
2021-09-05 11:30 Spånga IS FK 12 - IF Brommapojkarna 15 Nälsta BP 11
2021-09-05 15:00 Vasalund IF Röd - Kallhälls FF Blå Huvudstafältet 12
2021-09-11 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Kungsängens IF 2 Vällingby BP 11
2021-09-11 11:15 Bro IK Vit - Bele Barkarby FF 5 Bro IP 22
2021-09-11 11:30 Sollentuna FK Tegel. 2 - IFK Viksjö Blå 2 Helenelunds IP 125
2021-09-11 12:00 Kallhälls FF Blå - Spånga IS FK 12 Bolindervallen 22
2021-09-11 13:15 Sundbybergs IK Gul - Vasalund IF Röd Golfängarna 1
2021-09-12 11:00 Hässelby SK FF Blå - Bromstens IK 1 Hässelby IP 21
2021-09-12 11:15 Järfälla FF 3 - Ursvik IK Blå 1 Tallbohovs IP 11
2021-09-18 11:15 Bro IK Vit - Järfälla FF 3 Bro IP 22
2021-09-18 11:30 Bromstens IK 1 - Ursvik IK Blå 1 Bromstens IP 21
2021-09-18 11:30 Kungsängens IF 2 - Kallhälls FF Blå Kungsängens IP 31
2021-09-18 15:15 Bele Barkarby FF 5 - IF Brommapojkarna 15 Veddestavallen 3
2021-09-19 12:45 Spånga IS FK 12 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 11
2021-09-19 15:00 Vasalund IF Röd - Sollentuna FK Tegel. 2 Huvudstafältet 12
2021-09-19 15:30 IFK Viksjö Blå 2 - Hässelby SK FF Blå Viksjövallen 3
2021-09-25 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Bro IK Vit Vällingby BP 11
2021-09-25 11:30 Sollentuna FK Tegel. 2 - Spånga IS FK 12 Helenelunds IP 125
2021-09-25 12:00 Kallhälls FF Blå - Bele Barkarby FF 5 Bolindervallen 22
2021-09-25 12:30 Ursvik IK Blå 1 - IFK Viksjö Blå 2 Ursviks IP 12
2021-09-25 13:15 Sundbybergs IK Gul - Kungsängens IF 2 Golfängarna 1
2021-09-26 11:00 Hässelby SK FF Blå - Vasalund IF Röd Hässelby IP 21
2021-09-26 11:15 Järfälla FF 3 - Bromstens IK 1 Tallbohovs IP 11
Oktober
2021-10-02 11:15 Bro IK Vit - Kallhälls FF Blå Bro IP 22
2021-10-02 11:30 Kungsängens IF 2 - Sollentuna FK Tegel. 2 Kungsängens IP 31
2021-10-02 14:30 IF Brommapojkarna 15 - Järfälla FF 3 Grimsta BP 1
2021-10-02 15:15 Bele Barkarby FF 5 - Sundbybergs IK Gul Veddestavallen 3
2021-10-03 11:30 Spånga IS FK 12 - Hässelby SK FF Blå Nälsta BP 11
2021-10-03 17:00 IFK Viksjö Blå 2 - Bromstens IK 1 Viksjövallen 3
2021-10-03 18:30 Vasalund IF Röd - Ursvik IK Blå 1 Skytteholms IP 4

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info