Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-32

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 17:30 (Inst.) Ursvik IK 1 - Ekerö IK 1:Gul Ursviks IP 12
2021-04-24 09:00 (Inst.) IFK Viksjö Grön 2 - Bele Barkarby FF 4 Viksjövallen 3
2021-04-24 09:00 (Inst.) Kungsängens IF 1 - Bro IK Blå Kungsängens IP 31
2021-04-24 09:30 (Inst.) Kallhälls FF Blå - Vasalund IF Röd Bolindervallen 22
2021-04-24 11:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 20 - Sundbybergs IK Lila Solhems BP 11
2021-04-25 12:45 (Inst.) FC Järfälla 2 - Ängby IF Vit Järfällavallen 22
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Bro IK Blå - Som United Fotbollsförening Blå Bro IP 22
2021-05-01 14:00 (Inst.) Ekerö IK 1:Gul - Kallhälls FF Blå Träkvistavallen 226
2021-05-01 17:45 (Inst.) Ängby IF Vit - IFK Viksjö Grön 2 Ängby IP 2
2021-05-02 10:00 (Inst.) Sundbybergs IK Lila - Ursvik IK 1 Sundbybergs IP 21
2021-05-02 10:00 (Inst.) Vasalund IF Röd - FC Järfälla 2 Huvudstafältet 12
2021-05-02 18:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 4 - Kungsängens IF 1 Strömvallen 2
2021-05-07 18:00 Ängby IF Vit - Bele Barkarby FF 4 Ängby IP 2
2021-05-08 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Bro IK Blå Solhems BP 11
2021-05-08 12:30 Som United Fotbollsförening Blå - Kungsängens IF 1 Knutby BP 12
2021-05-08 13:15 Kallhälls FF Blå - Sundbybergs IK Lila Bolindervallen 22
2021-05-08 16:30 IFK Viksjö Grön 2 - Vasalund IF Röd Viksjövallen 3
2021-05-09 12:45 FC Järfälla 2 - Ekerö IK 1:Gul Järfällavallen 22
2021-05-22 09:00 Kungsängens IF 1 - IF Brommapojkarna 20 Kungsängens IP 31
2021-05-22 10:00 Bro IK Blå - Ursvik IK 1 Bro IP 22
2021-05-22 10:00 Vasalund IF Röd - Ängby IF Vit Huvudstafältet 12
2021-05-22 14:00 Ekerö IK 1:Gul - IFK Viksjö Grön 2 Träkvistavallen 226
2021-05-23 12:00 Sundbybergs IK Lila - FC Järfälla 2 Golfängarna 1
2021-05-23 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Som United Fotbollsförening Blå Strömvallen 2
2021-05-29 11:30 IF Brommapojkarna 20 - Som United Fotbollsförening Blå Solhems BP 11
2021-05-29 13:15 Kallhälls FF Blå - Bro IK Blå Bolindervallen 22
2021-05-29 15:00 Ursvik IK 1 - Kungsängens IF 1 Ursviks IP 12
2021-05-29 16:15 Vasalund IF Röd - Bele Barkarby FF 4 Huvudstafältet 12
2021-05-30 15:15 IFK Viksjö Grön 2 - Sundbybergs IK Lila Viksjövallen 3
2021-05-30 18:45 Ängby IF Vit - Ekerö IK 1:Gul Ängby IP 2
Juni
2021-06-05 09:00 Kungsängens IF 1 - Kallhälls FF Blå Kungsängens IP 31
2021-06-05 10:00 Bro IK Blå - FC Järfälla 2 Bro IP 22
2021-06-05 12:30 Som United Fotbollsförening Blå - Ursvik IK 1 Knutby BP 12
2021-06-05 14:00 Ekerö IK 1:Gul - Vasalund IF Röd Träkvistavallen 226
2021-06-06 12:00 Sundbybergs IK Lila - Ängby IF Vit Golfängarna 1
2021-06-06 18:00 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 20 Strömvallen 2
2021-06-11 17:30 Ursvik IK 1 - IF Brommapojkarna 20 Ursviks IP 12
2021-06-12 11:30 Ekerö IK 1:Gul - Bele Barkarby FF 4 Träkvistavallen 226
2021-06-12 13:15 Kallhälls FF Blå - Som United Fotbollsförening Blå Bolindervallen 22
2021-06-13 10:00 Vasalund IF Röd - Sundbybergs IK Lila Huvudstafältet 12
2021-06-13 12:45 FC Järfälla 2 - Kungsängens IF 1 Järfällavallen 22
2021-06-13 15:15 IFK Viksjö Grön 2 - Bro IK Blå Viksjövallen 3
Augusti
2021-08-28 09:00 Kungsängens IF 1 - IFK Viksjö Grön 2 Kungsängens IP 31
2021-08-28 10:00 Bro IK Blå - Ängby IF Vit Bro IP 22
2021-08-28 11:30 IF Brommapojkarna 20 - Kallhälls FF Blå Solhems BP 11
2021-08-28 12:30 Som United Fotbollsförening Blå - FC Järfälla 2 Knutby BP 12
2021-08-29 10:00 Sundbybergs IK Lila - Ekerö IK 1:Gul Sundbybergs IP 22
2021-08-29 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Ursvik IK 1 Veddestavallen 3
September
2021-09-04 10:00 Sundbybergs IK Lila - Bele Barkarby FF 4 Sundbybergs IP 22
2021-09-04 13:15 Kallhälls FF Blå - Ursvik IK 1 Bolindervallen 22
2021-09-05 10:00 Vasalund IF Röd - Bro IK Blå Huvudstafältet 12
2021-09-05 12:45 FC Järfälla 2 - IF Brommapojkarna 20 Järfällavallen 22
2021-09-05 15:15 IFK Viksjö Grön 2 - Som United Fotbollsförening Blå Viksjövallen 3
2021-09-05 18:45 Ängby IF Vit - Kungsängens IF 1 Ängby IP 2
2021-09-11 09:00 Kungsängens IF 1 - Vasalund IF Röd Kungsängens IP 31
2021-09-11 10:00 Bro IK Blå - Ekerö IK 1:Gul Bro IP 22
2021-09-11 11:30 IF Brommapojkarna 20 - IFK Viksjö Grön 2 Solhems BP 11
2021-09-11 12:30 Som United Fotbollsförening Blå - Ängby IF Vit Knutby BP 12
2021-09-12 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Kallhälls FF Blå Veddestavallen 3
2021-09-18 11:30 Ekerö IK 1:Gul - Kungsängens IF 1 Träkvistavallen 3
2021-09-18 16:30 IFK Viksjö Grön 2 - Ursvik IK 1 Viksjövallen 3
2021-09-18 17:45 Ängby IF Vit - IF Brommapojkarna 20 Ängby IP 2
2021-09-19 10:00 Vasalund IF Röd - Som United Fotbollsförening Blå Huvudstafältet 12
2021-09-19 12:45 FC Järfälla 2 - Kallhälls FF Blå Järfällavallen 22
2021-09-19 13:15 Sundbybergs IK Lila - Bro IK Blå Golfängarna 1
2021-09-24 17:30 Ursvik IK 1 - Ängby IF Vit Ursviks IP 12
2021-09-25 09:00 Kungsängens IF 1 - Sundbybergs IK Lila Kungsängens IP 31
2021-09-25 09:30 Kallhälls FF Blå - IFK Viksjö Grön 2 Bolindervallen 22
2021-09-25 11:30 IF Brommapojkarna 20 - Vasalund IF Röd Solhems BP 11
2021-09-25 12:30 Som United Fotbollsförening Blå - Ekerö IK 1:Gul Knutby BP 12
2021-09-26 18:00 Bele Barkarby FF 4 - FC Järfälla 2 Veddestavallen 3
Oktober
2021-10-01 18:00 Ängby IF Vit - Kallhälls FF Blå Ängby IP 2
2021-10-02 10:00 Bro IK Blå - Bele Barkarby FF 4 Bro IP 22
2021-10-02 11:15 Vasalund IF Röd - Ursvik IK 1 Huvudstafältet 12
2021-10-02 12:45 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 20 Träkvistavallen 226
2021-10-03 15:15 IFK Viksjö Grön 2 - FC Järfälla 2 Viksjövallen 3
2021-10-03 16:00 Sundbybergs IK Lila - Som United Fotbollsförening Blå Sundbybergs IP 21
2021-10-10 09:30 Ursvik IK 1 - FC Järfälla 2 Järfällavallen 22

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info