Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-13

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 09:00 (Inst.) Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö Grön 3 Nälsta BP 11
2021-04-24 09:00 (Inst.) Akropolis IF 1 - Sundbybergs IK Grön Kvarnbacka BP 11
2021-04-24 11:00 (Inst.) Athletic FC Järfälla Mörkblå - Som United Fotbollsförening Vit Sandviks Bollplan 11
2021-04-25 18:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 21 Strömvallen 2
Maj
2021-05-01 11:15 (Inst.) Som United Fotbollsförening Vit - Bele Barkarby FF 3 Knutby BP 12
2021-05-01 11:30 (Inst.) IF Brommapojkarna 21 - IF Brommapojkarna 25 Åkeshovs BP 12
2021-05-01 15:15 (Inst.) Kista SC KFUM Blå - Akropolis IF 1 Kvarnbacka BP 11
2021-05-01 15:45 (Inst.) Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 3 Golfängarna 1
2021-05-01 16:30 (Inst.) IFK Viksjö Grön 3 - AIK FF 9 Viksjövallen 3
2021-05-08 08:30 IF Brommapojkarna 25 - Bele Barkarby FF 3 Stora Mossens IP 2
2021-05-08 09:00 Spånga IS FK 3 - Kista SC KFUM Blå Nälsta BP 11
2021-05-08 11:00 Athletic FC Järfälla Mörkblå - IFK Viksjö Grön 3 Sandviks Bollplan 11
2021-05-08 12:30 AIK FF 9 - Sundbybergs IK Grön Huvudstafältet 12
2021-05-22 11:15 Som United Fotbollsförening Vit - IF Brommapojkarna 25 Knutby BP 12
2021-05-22 11:30 IF Brommapojkarna 21 - Akropolis IF 1 Åkeshovs BP 12
2021-05-22 15:15 Kista SC KFUM Blå - AIK FF 9 Kvarnbacka BP 11
2021-05-22 15:45 Sundbybergs IK Grön - Athletic FC Järfälla Mörkblå Golfängarna 1
2021-05-29 09:00 Akropolis IF 1 - Bele Barkarby FF 3 Kvarnbacka BP 11
2021-05-29 12:30 Athletic FC Järfälla Mörkblå - Kista SC KFUM Blå Sandviks Bollplan 11
2021-05-29 15:15 IFK Viksjö Grön 3 - Som United Fotbollsförening Vit Viksjövallen 3
2021-05-30 09:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 21 Nälsta BP 11
Juni
2021-06-05 15:45 Sundbybergs IK Grön - IFK Viksjö Grön 3 Golfängarna 1
2021-06-06 09:00 IF Brommapojkarna 21 - AIK FF 9 Åkeshovs BP 12
2021-06-06 12:45 IF Brommapojkarna 25 - Akropolis IF 1 Stora Mossens IP 2
2021-06-06 16:45 Bele Barkarby FF 3 - Spånga IS FK 3 Strömvallen 2
2021-06-12 11:00 Athletic FC Järfälla Mörkblå - IF Brommapojkarna 21 Sandviks Bollplan 11
2021-06-12 15:15 IFK Viksjö Grön 3 - Kista SC KFUM Blå Viksjövallen 3
2021-06-12 15:45 Sundbybergs IK Grön - Som United Fotbollsförening Vit Golfängarna 1
2021-06-13 09:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 25 Nälsta BP 11
2021-06-13 12:30 AIK FF 9 - Bele Barkarby FF 3 Huvudstafältet 12
Augusti
2021-08-28 09:00 Kista SC KFUM Blå - Sundbybergs IK Grön Kvarnbacka BP 11
2021-08-28 11:15 Som United Fotbollsförening Vit - Akropolis IF 1 Knutby BP 12
2021-08-29 16:45 Bele Barkarby FF 3 - Athletic FC Järfälla Mörkblå Veddestavallen 3
September
2021-09-04 09:00 Spånga IS FK 3 - Akropolis IF 1 Nälsta BP 11
2021-09-04 12:30 Athletic FC Järfälla Mörkblå - IF Brommapojkarna 25 Sandviks Bollplan 11
2021-09-04 15:15 Kista SC KFUM Blå - Som United Fotbollsförening Vit Kvarnbacka BP 11
2021-09-04 15:15 IFK Viksjö Grön 3 - IF Brommapojkarna 21 Viksjövallen 3
2021-09-11 09:00 Akropolis IF 1 - AIK FF 9 Kvarnbacka BP 11
2021-09-11 11:15 Som United Fotbollsförening Vit - Spånga IS FK 3 Knutby BP 12
2021-09-12 09:00 IF Brommapojkarna 21 - Sundbybergs IK Grön Åkeshovs BP 12
2021-09-12 16:45 Bele Barkarby FF 3 - IFK Viksjö Grön 3 Veddestavallen 3
2021-09-18 11:00 Athletic FC Järfälla Mörkblå - Akropolis IF 1 Sandviks Bollplan 11
2021-09-18 12:30 AIK FF 9 - Spånga IS FK 3 Huvudstafältet 12
2021-09-18 15:15 Kista SC KFUM Blå - IF Brommapojkarna 21 Kvarnbacka BP 11
2021-09-18 15:15 IFK Viksjö Grön 3 - IF Brommapojkarna 25 Viksjövallen 3
2021-09-18 15:45 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF 3 Golfängarna 1
2021-09-25 11:15 Som United Fotbollsförening Vit - AIK FF 9 Knutby BP 12
2021-09-26 14:00 IF Brommapojkarna 25 - Sundbybergs IK Grön Stora Mossens IP 2
2021-09-26 16:45 Bele Barkarby FF 3 - Kista SC KFUM Blå Veddestavallen 3
2021-09-26 17:45 Spånga IS FK 3 - Athletic FC Järfälla Mörkblå Nälsta BP 11
Oktober
2021-10-02 11:00 Athletic FC Järfälla Mörkblå - AIK FF 9 Sandviks Bollplan 11
2021-10-02 11:30 IF Brommapojkarna 21 - Som United Fotbollsförening Vit Åkeshovs BP 12
2021-10-02 15:15 Kista SC KFUM Blå - IF Brommapojkarna 25 Kvarnbacka BP 11
2021-10-02 16:30 IFK Viksjö Grön 3 - Akropolis IF 1 Viksjövallen 3
2021-10-03 09:00 IF Brommapojkarna 25 - AIK FF 9 Stora Mossens IP 2

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info