Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-12

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Bro IK Vit - Bele Barkarby FF 2 Bro IP 22
2021-04-24 11:15 (Inst.) IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö Grön 1 Vällingby BP 12
2021-04-24 12:45 (Inst.) Kungsängens IF 4 - Spånga IS FK 8 Kungsängens IP 31
2021-04-24 14:00 (Inst.) Bollstanäs SK Gul - IF Brommapojkarna 19 Bollstanäs IP 22
2021-04-25 09:00 (Inst.) Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 11
2021-04-25 09:45 (Inst.) Hässelby SK FF Grön - AIK FF 7 Hässelby IP 22
2021-04-25 11:30 (Inst.) FC Järfälla 1 - Kallhälls FF Vit Järfällavallen 22
Maj
2021-05-01 09:30 (Inst.) Kallhälls FF Vit - Kungsängens IF 4 Bolindervallen 22
2021-05-01 15:15 (Inst.) IFK Viksjö Grön 1 - Hässelby SK FF Grön Viksjövallen 3
2021-05-01 16:15 (Inst.) AIK FF 7 - FC Järfälla 1 Huvudstafältet 12
2021-05-02 15:15 (Inst.) Spånga IS FK 8 - Spånga IS FK 1 Nälsta BP 11
2021-05-02 15:15 (Inst.) IF Brommapojkarna 19 - Bro IK Vit Stora Mossens IP 3
2021-05-02 15:30 (Inst.) Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 5 Strömvallen 2
2021-05-02 17:30 (Inst.) Sundbybergs IK Blå - Bollstanäs SK Gul Örvallen 2
2021-05-08 09:00 Kungsängens IF 4 - AIK FF 7 Kungsängens IP 31
2021-05-08 10:00 Bro IK Vit - Sundbybergs IK Blå Bro IP 22
2021-05-08 11:15 IF Brommapojkarna 5 - IF Brommapojkarna 19 Vällingby BP 12
2021-05-08 12:45 Bollstanäs SK Gul - Spånga IS FK 8 Bollstanäs IP 22
2021-05-09 09:00 Spånga IS FK 1 - Kallhälls FF Vit Nälsta BP 11
2021-05-09 11:30 FC Järfälla 1 - Hässelby SK FF Grön Järfällavallen 22
2021-05-09 18:00 Bele Barkarby FF 2 - IFK Viksjö Grön 1 Strömvallen 2
2021-05-22 09:30 Kallhälls FF Vit - Bollstanäs SK Gul Bolindervallen 22
2021-05-22 15:15 IFK Viksjö Grön 1 - FC Järfälla 1 Viksjövallen 3
2021-05-23 09:45 Hässelby SK FF Grön - Kungsängens IF 4 Hässelby IP 22
2021-05-23 12:30 AIK FF 7 - Spånga IS FK 1 Huvudstafältet 12
2021-05-23 14:00 Spånga IS FK 8 - Bro IK Vit Nälsta BP 11
2021-05-23 16:30 IF Brommapojkarna 19 - Bele Barkarby FF 2 Stora Mossens IP 3
2021-05-23 17:30 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 5 Örvallen 2
2021-05-29 10:00 Bro IK Vit - Kallhälls FF Vit Bro IP 22
2021-05-29 11:15 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 8 Vällingby BP 12
2021-05-29 12:45 Bollstanäs SK Gul - AIK FF 7 Bollstanäs IP 22
2021-05-29 12:45 Kungsängens IF 4 - FC Järfälla 1 Kungsängens IP 31
2021-05-30 14:00 IF Brommapojkarna 19 - IFK Viksjö Grön 1 Stora Mossens IP 3
2021-05-30 17:45 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF Grön Nälsta BP 11
2021-05-30 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Sundbybergs IK Blå Strömvallen 2
Juni
2021-06-05 09:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 5 Bolindervallen 22
2021-06-05 15:15 Hässelby SK FF Grön - Bollstanäs SK Gul Hässelby IP 22
2021-06-05 16:30 IFK Viksjö Grön 1 - Kungsängens IF 4 Viksjövallen 3
2021-06-06 12:30 AIK FF 7 - Bro IK Vit Huvudstafältet 12
2021-06-06 12:45 FC Järfälla 1 - Spånga IS FK 1 Järfällavallen 22
2021-06-06 15:15 Spånga IS FK 8 - Bele Barkarby FF 2 Nälsta BP 11
2021-06-06 17:30 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 19 Örvallen 2
2021-06-12 09:00 Spånga IS FK 1 - Kungsängens IF 4 Nälsta BP 11
2021-06-12 10:00 Bro IK Vit - Hässelby SK FF Grön Bro IP 22
2021-06-12 12:30 IF Brommapojkarna 5 - AIK FF 7 Vällingby BP 12
2021-06-12 14:00 Bollstanäs SK Gul - FC Järfälla 1 Bollstanäs IP 22
2021-06-13 15:15 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 8 Stora Mossens IP 3
2021-06-13 16:15 Sundbybergs IK Blå - IFK Viksjö Grön 1 Örvallen 2
2021-06-13 16:45 Bele Barkarby FF 2 - Kallhälls FF Vit Strömvallen 2
Augusti
2021-08-28 09:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 19 Bolindervallen 22
2021-08-28 12:45 Kungsängens IF 4 - Bollstanäs SK Gul Kungsängens IP 31
2021-08-28 16:30 IFK Viksjö Grön 1 - Spånga IS FK 1 Viksjövallen 3
2021-08-29 09:30 AIK FF 7 - Bele Barkarby FF 2 Bergshamra IP 2
2021-08-29 11:00 Hässelby SK FF Grön - IF Brommapojkarna 5 Hässelby IP 22
2021-08-29 12:45 FC Järfälla 1 - Bro IK Vit Järfällavallen 22
2021-08-29 17:45 Spånga IS FK 8 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 11
September
2021-09-04 09:15 IF Brommapojkarna 19 - AIK FF 7 Stora Mossens IP 3
2021-09-04 10:00 Bro IK Vit - Kungsängens IF 4 Bro IP 22
2021-09-04 12:30 IF Brommapojkarna 5 - FC Järfälla 1 Vällingby BP 12
2021-09-04 15:30 Bollstanäs SK Gul - Spånga IS FK 1 Bollstanäs IP 22
2021-09-05 16:30 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö Grön 1 Nälsta BP 11
2021-09-05 16:45 Bele Barkarby FF 2 - Hässelby SK FF Grön Veddestavallen 3
2021-09-05 17:30 Sundbybergs IK Blå - Kallhälls FF Vit Örvallen 2
2021-09-11 09:30 Kallhälls FF Vit - Spånga IS FK 8 Bolindervallen 22
2021-09-11 12:45 Kungsängens IF 4 - IF Brommapojkarna 5 Kungsängens IP 31
2021-09-11 15:00 AIK FF 7 - Sundbybergs IK Blå Huvudstafältet 12
2021-09-11 15:15 Hässelby SK FF Grön - IF Brommapojkarna 19 Hässelby IP 22
2021-09-11 16:30 IFK Viksjö Grön 1 - Bollstanäs SK Gul Viksjövallen 3
2021-09-12 09:00 Spånga IS FK 1 - Bro IK Vit Nälsta BP 11
2021-09-12 12:45 FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF 2 Järfällavallen 22
2021-09-18 09:00 Spånga IS FK 8 - AIK FF 7 Nälsta BP 11
2021-09-18 09:30 Kallhälls FF Vit - IFK Viksjö Grön 1 Bolindervallen 22
2021-09-18 10:00 Bro IK Vit - Bollstanäs SK Gul Bro IP 22
2021-09-18 12:30 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 1 Vällingby BP 12
2021-09-19 15:15 IF Brommapojkarna 19 - FC Järfälla 1 Stora Mossens IP 3
2021-09-19 16:15 Sundbybergs IK Blå - Hässelby SK FF Grön Örvallen 2
2021-09-19 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Kungsängens IF 4 Veddestavallen 3
2021-09-25 12:45 Kungsängens IF 4 - IF Brommapojkarna 19 Kungsängens IP 31
2021-09-25 14:00 Bollstanäs SK Gul - IF Brommapojkarna 5 Bollstanäs IP 22
2021-09-25 15:00 AIK FF 7 - Kallhälls FF Vit Huvudstafältet 12
2021-09-25 16:30 IFK Viksjö Grön 1 - Bro IK Vit Viksjövallen 3
2021-09-26 09:00 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 2 Nälsta BP 11
2021-09-26 11:00 Hässelby SK FF Grön - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 22
2021-09-26 12:45 FC Järfälla 1 - Sundbybergs IK Blå Järfällavallen 22
Oktober
2021-10-02 09:00 Spånga IS FK 8 - FC Järfälla 1 Nälsta BP 11
2021-10-02 09:30 Kallhälls FF Vit - Hässelby SK FF Grön Bolindervallen 22
2021-10-02 12:30 IF Brommapojkarna 5 - Bro IK Vit Vällingby BP 12
2021-10-03 11:15 AIK FF 7 - IFK Viksjö Grön 1 Huvudstafältet 12
2021-10-03 15:15 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 1 Stora Mossens IP 3
2021-10-03 16:45 Bele Barkarby FF 2 - Bollstanäs SK Gul Veddestavallen 3
2021-10-03 17:30 Sundbybergs IK Blå - Kungsängens IF 4 Örvallen 2

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info