Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-17

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:00 (Inst.) Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 12 Träkvistavallen 216
2021-04-24 12:00 (Inst.) Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 8 Träkvistavallen 215
2021-04-24 12:00 (Inst.) Spånga IS FK 9 - Skå IK & Bygdegård Gul Nälsta BP 125
2021-04-24 13:00 (Inst.) Ängby IF Vit 2 - IF Brommapojkarna 15 Ängby IP 36
2021-04-25 11:00 (Inst.) FK Bromma Grön - Karlbergs BK Gul 2 Ängby Södra BP 125
2021-04-25 13:00 (Inst.) Djurgårdens IF FF 20 - AIK FF 6 Hjorthagens IP 3
2021-04-25 14:00 (Inst.) Apollon Solna FK 12/13 Sv - Bele Barkarby FF 8 Råstasjön 2
Maj
2021-05-01 13:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 12 - FK Bromma Grön Olovslunds BP 116
2021-05-01 13:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 15 - Djurgårdens IF FF 20 Olovslunds BP 115
2021-05-01 14:00 (Inst.) Karlbergs BK Gul 2 - Spånga IS FK 9 Kristinebergs IP 26
2021-05-02 10:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 8 - Apollon Solna FK 12/13 Sv Ängby Södra BP 126
2021-05-02 11:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 8 - Ekerö IK 3:Blå Strömvallen 26
2021-05-02 12:00 (Inst.) Skå IK & Bygdegård Gul - Ängby IF Vit 2 Svanängens IP 215
2021-05-02 12:00 (Inst.) AIK FF 6 - Ekerö IK 1:Gul Råstasjön 2
2021-05-08 10:00 Ekerö IK 3:Blå - Apollon Solna FK 12/13 Sv Träkvistavallen 216
2021-05-08 12:00 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 15 Träkvistavallen 215
2021-05-08 12:00 Spånga IS FK 9 - IF Brommapojkarna 12 Nälsta BP 125
2021-05-08 13:00 Ängby IF Vit 2 - Karlbergs BK Gul 2 Ängby IP 36
2021-05-08 15:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 8 Råstasjön 2
2021-05-09 10:00 FK Bromma Grön - Bele Barkarby FF 8 Ängby Södra BP 125
2021-05-09 13:00 Djurgårdens IF FF 20 - Skå IK & Bygdegård Gul Hjorthagens IP 3
2021-05-22 12:00 Karlbergs BK Gul 2 - Djurgårdens IF FF 20 Kristinebergs IP 26
2021-05-22 13:00 IF Brommapojkarna 12 - Ängby IF Vit 2 Olovslunds BP 116
2021-05-22 13:00 IF Brommapojkarna 15 - AIK FF 6 Olovslunds BP 115
2021-05-23 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Ekerö IK 3:Blå Ängby Södra BP 126
2021-05-23 11:00 Bele Barkarby FF 8 - Spånga IS FK 9 Strömvallen 26
2021-05-23 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Ekerö IK 1:Gul Svanängens IP 215
2021-05-23 17:00 Apollon Solna FK 12/13 Sv - FK Bromma Grön Råstasjön 2
2021-05-29 12:00 Ekerö IK 1:Gul - Karlbergs BK Gul 2 Träkvistavallen 215
2021-05-29 12:00 Spånga IS FK 9 - Apollon Solna FK 12/13 Sv Nälsta BP 125
2021-05-29 13:00 Ängby IF Vit 2 - Bele Barkarby FF 8 Ängby IP 36
2021-05-29 14:00 AIK FF 6 - Skå IK & Bygdegård Gul Råstasjön 2
2021-05-30 09:00 IF Brommapojkarna 15 - IF Brommapojkarna 8 Olovslunds BP 115
2021-05-30 11:00 FK Bromma Grön - Ekerö IK 3:Blå Ängby Södra BP 125
2021-05-30 16:00 Djurgårdens IF FF 20 - IF Brommapojkarna 12 Hjorthagens IP 3
Juni
2021-06-05 10:00 Ekerö IK 3:Blå - Spånga IS FK 9 Träkvistavallen 216
2021-06-05 11:00 IF Brommapojkarna 12 - Ekerö IK 1:Gul Olovslunds BP 116
2021-06-05 13:00 Karlbergs BK Gul 2 - AIK FF 6 Kristinebergs IP 26
2021-06-06 10:00 IF Brommapojkarna 8 - FK Bromma Grön Ängby Södra BP 126
2021-06-06 11:00 Bele Barkarby FF 8 - Djurgårdens IF FF 20 Strömvallen 26
2021-06-06 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 15 Svanängens IP 215
2021-06-06 12:00 Apollon Solna FK 12/13 Sv - Ängby IF Vit 2 Råstasjön 2
2021-06-12 11:00 Ekerö IK 1:Gul - Bele Barkarby FF 8 Träkvistavallen 215
2021-06-12 12:00 Spånga IS FK 9 - FK Bromma Grön Nälsta BP 125
2021-06-12 13:00 Ängby IF Vit 2 - Ekerö IK 3:Blå Ängby IP 36
2021-06-12 17:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 12 Råstasjön 2
2021-06-13 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Karlbergs BK Gul 2 Olovslunds BP 115
2021-06-13 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 8 Svanängens IP 215
2021-06-13 14:00 Djurgårdens IF FF 20 - Apollon Solna FK 12/13 Sv Hjorthagens IP 3
Augusti
2021-08-28 10:00 Ekerö IK 3:Blå - Djurgårdens IF FF 20 Träkvistavallen 216
2021-08-28 12:00 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 15 Olovslunds BP 116
2021-08-28 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - Skå IK & Bygdegård Gul Kristinebergs IP 26
2021-08-29 10:00 FK Bromma Grön - Ängby IF Vit 2 Ängby Södra BP 125
2021-08-29 10:00 Bele Barkarby FF 8 - AIK FF 6 Veddestavallen 36
2021-08-29 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 9 Ängby Södra BP 126
2021-08-29 15:00 Apollon Solna FK 12/13 Sv - Ekerö IK 1:Gul Råstasjön 2
September
2021-09-04 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Ekerö IK 3:Blå Träkvistavallen 215
2021-09-04 13:00 Ängby IF Vit 2 - Spånga IS FK 9 Ängby IP 36
2021-09-04 13:00 IF Brommapojkarna 15 - Bele Barkarby FF 8 Olovslunds BP 115
2021-09-04 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - IF Brommapojkarna 8 Kristinebergs IP 26
2021-09-04 15:00 AIK FF 6 - Apollon Solna FK 12/13 Sv Råstasjön 2
2021-09-05 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 12 Svanängens IP 215
2021-09-05 14:00 Djurgårdens IF FF 20 - FK Bromma Grön Hjorthagens IP 3
2021-09-11 10:00 Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 6 Träkvistavallen 216
2021-09-11 12:00 Spånga IS FK 9 - Djurgårdens IF FF 20 Nälsta BP 125
2021-09-11 12:00 IF Brommapojkarna 12 - Karlbergs BK Gul 2 Olovslunds BP 116
2021-09-12 10:00 FK Bromma Grön - Ekerö IK 1:Gul Ängby Södra BP 125
2021-09-12 10:00 Bele Barkarby FF 8 - Skå IK & Bygdegård Gul Veddestavallen 36
2021-09-12 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Ängby IF Vit 2 Ängby Södra BP 126
2021-09-12 14:00 Apollon Solna FK 12/13 Sv - IF Brommapojkarna 15 Råstasjön 2
2021-09-18 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Spånga IS FK 9 Träkvistavallen 215
2021-09-18 12:00 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 8 Olovslunds BP 116
2021-09-18 13:00 IF Brommapojkarna 15 - Ekerö IK 3:Blå Olovslunds BP 115
2021-09-18 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - Bele Barkarby FF 8 Kristinebergs IP 26
2021-09-18 17:00 AIK FF 6 - FK Bromma Grön Råstasjön 2
2021-09-19 12:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Apollon Solna FK 12/13 Sv Svanängens IP 215
2021-09-19 14:00 Djurgårdens IF FF 20 - Ängby IF Vit 2 Hjorthagens IP 3
2021-09-25 10:00 Ekerö IK 3:Blå - Skå IK & Bygdegård Gul Träkvistavallen 216
2021-09-25 12:00 Spånga IS FK 9 - AIK FF 6 Nälsta BP 125
2021-09-25 13:00 Ängby IF Vit 2 - Ekerö IK 1:Gul Ängby IP 36
2021-09-26 10:00 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 15 Ängby Södra BP 125
2021-09-26 10:00 Bele Barkarby FF 8 - IF Brommapojkarna 12 Veddestavallen 36
2021-09-26 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Djurgårdens IF FF 20 Ängby Södra BP 126
2021-09-26 16:00 Apollon Solna FK 12/13 Sv - Karlbergs BK Gul 2 Råstasjön 2
Oktober
2021-10-02 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Djurgårdens IF FF 20 Träkvistavallen 215
2021-10-02 14:00 IF Brommapojkarna 12 - Apollon Solna FK 12/13 Sv Olovslunds BP 116
2021-10-02 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - Ekerö IK 3:Blå Kristinebergs IP 26
2021-10-03 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Spånga IS FK 9 Olovslunds BP 115
2021-10-03 10:00 AIK FF 6 - Ängby IF Vit 2 Råstasjön 2
2021-10-03 11:00 Bele Barkarby FF 8 - IF Brommapojkarna 8 Veddestavallen 36
2021-10-03 12:00 Skå IK & Bygdegård Gul - FK Bromma Grön Svanängens IP 215

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info