Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-13

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 19:00 (Inst.) Sundbybergs IK Lila - Vasalund IF 22 Golfängarna 16
2021-04-24 09:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 5 - Ursvik IK P12_Sv2 Vällingby BP 126
2021-04-24 10:00 (Inst.) AIK FF 8 - FC Järfälla Blå Råstasjön 2
2021-04-24 11:00 (Inst.) Rissne IF - Bele Barkarby FF 4 Rissne IP 26
2021-04-24 13:00 (Inst.) Hässelby SK FF Vit - Spånga IS FK 11 Hässelby IP 225
2021-04-25 11:00 (Inst.) IFK Viksjö Gulvit2 - IF Brommapojkarna 29 Viksjövallen 36
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Spånga IS FK 11 - AIK FF 8 Nälsta BP 125
2021-05-01 11:00 (Inst.) Råsunda IS vit - Rissne IF Råstasjön 3
2021-05-01 11:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 29 - IF Brommapojkarna 5 Hässelby Villastads BP 16
2021-05-01 12:00 (Inst.) Ursvik IK P12_Sv2 - Hässelby SK FF Vit Örvallen 26
2021-05-01 15:00 (Inst.) Vasalund IF 22 - IFK Viksjö Gulvit2 Råstasjön 2
2021-05-02 12:00 (Inst.) Bele Barkarby FF 4 - Sundbybergs IK Lila Strömvallen 25
2021-05-07 19:00 Sundbybergs IK Lila - Råsunda IS vit Golfängarna 16
2021-05-08 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Vasalund IF 22 Vällingby BP 126
2021-05-08 11:00 Rissne IF - FC Järfälla Blå Rissne IP 26
2021-05-08 11:00 AIK FF 8 - Hässelby SK FF Vit Råstasjön 2
2021-05-08 11:00 IF Brommapojkarna 29 - Ursvik IK P12_Sv2 Hässelby Villastads BP 16
2021-05-09 10:00 IFK Viksjö Gulvit2 - Bele Barkarby FF 4 Viksjövallen 36
2021-05-22 11:00 Spånga IS FK 11 - Rissne IF Nälsta BP 125
2021-05-22 11:00 Ursvik IK P12_Sv2 - AIK FF 8 Örvallen 26
2021-05-22 12:00 Råsunda IS vit - IFK Viksjö Gulvit2 Läroverket 15
2021-05-22 12:00 Vasalund IF 22 - IF Brommapojkarna 29 Råstasjön 2
2021-05-23 10:00 FC Järfälla Blå - Sundbybergs IK Lila Järfällavallen 225
2021-05-23 12:00 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 5 Strömvallen 25
2021-05-28 19:00 Sundbybergs IK Lila - Spånga IS FK 11 Golfängarna 16
2021-05-29 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Råsunda IS vit Vällingby BP 126
2021-05-29 10:00 Vasalund IF 22 - Ursvik IK P12_Sv2 Råstasjön 2
2021-05-29 11:00 Rissne IF - Hässelby SK FF Vit Rissne IP 26
2021-05-29 11:00 IF Brommapojkarna 29 - Bele Barkarby FF 4 Hässelby Villastads BP 16
2021-05-30 10:00 IFK Viksjö Gulvit2 - FC Järfälla Blå Viksjövallen 36
Juni
2021-06-05 10:00 Spånga IS FK 11 - IFK Viksjö Gulvit2 Nälsta BP 125
2021-06-05 12:00 Hässelby SK FF Vit - Sundbybergs IK Lila Hässelby IP 225
2021-06-05 12:00 Råsunda IS vit - IF Brommapojkarna 29 Läroverket 15
2021-06-05 16:00 AIK FF 8 - Rissne IF Råstasjön 2
2021-06-06 10:00 FC Järfälla Blå - IF Brommapojkarna 5 Järfällavallen 225
2021-06-06 12:00 Bele Barkarby FF 4 - Vasalund IF 22 Strömvallen 25
2021-06-11 18:00 Sundbybergs IK Lila - AIK FF 8 Golfängarna 16
2021-06-12 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 11 Vällingby BP 126
2021-06-12 11:00 IF Brommapojkarna 29 - FC Järfälla Blå Hässelby Villastads BP 16
2021-06-12 14:00 Vasalund IF 22 - Råsunda IS vit Råstasjön 2
2021-06-13 10:00 IFK Viksjö Gulvit2 - Hässelby SK FF Vit Viksjövallen 36
2021-06-13 12:00 Bele Barkarby FF 4 - Ursvik IK P12_Sv2 Strömvallen 25
Augusti
2021-08-28 11:00 Spånga IS FK 11 - IF Brommapojkarna 29 Nälsta BP 125
2021-08-28 11:00 Råsunda IS vit - Bele Barkarby FF 4 Råstasjön 3
2021-08-28 12:00 AIK FF 8 - IFK Viksjö Gulvit2 Råstasjön 2
2021-08-28 12:00 Hässelby SK FF Vit - IF Brommapojkarna 5 Hässelby IP 225
2021-08-28 13:00 Ursvik IK P12_Sv2 - Rissne IF Örvallen 26
2021-08-29 10:00 FC Järfälla Blå - Vasalund IF 22 Järfällavallen 225
September
2021-09-03 18:00 Sundbybergs IK Lila - Rissne IF Golfängarna 16
2021-09-04 09:00 IF Brommapojkarna 5 - AIK FF 8 Vällingby BP 126
2021-09-04 11:00 IF Brommapojkarna 29 - Hässelby SK FF Vit Hässelby Villastads BP 16
2021-09-04 12:00 Råsunda IS vit - Ursvik IK P12_Sv2 Råstasjön 3
2021-09-04 14:00 Vasalund IF 22 - Spånga IS FK 11 Råstasjön 2
2021-09-05 13:00 Bele Barkarby FF 4 - FC Järfälla Blå Veddestavallen 35
2021-09-11 11:00 Rissne IF - IFK Viksjö Gulvit2 Rissne IP 26
2021-09-11 11:00 Spånga IS FK 11 - Bele Barkarby FF 4 Nälsta BP 125
2021-09-11 12:00 Hässelby SK FF Vit - Vasalund IF 22 Hässelby IP 225
2021-09-11 13:00 Ursvik IK P12_Sv2 - Sundbybergs IK Lila Örvallen 26
2021-09-11 15:00 AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 29 Råstasjön 2
2021-09-12 10:00 FC Järfälla Blå - Råsunda IS vit Järfällavallen 225
2021-09-18 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Rissne IF Vällingby BP 126
2021-09-18 12:00 Råsunda IS vit - Spånga IS FK 11 Råstasjön 3
2021-09-18 13:00 Vasalund IF 22 - AIK FF 8 Råstasjön 2
2021-09-19 10:00 IFK Viksjö Gulvit2 - Sundbybergs IK Lila Viksjövallen 36
2021-09-19 10:00 FC Järfälla Blå - Ursvik IK P12_Sv2 Järfällavallen 225
2021-09-19 12:00 Bele Barkarby FF 4 - Hässelby SK FF Vit Veddestavallen 35
2021-09-24 19:00 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 5 Golfängarna 16
2021-09-25 10:00 Spånga IS FK 11 - FC Järfälla Blå Nälsta BP 125
2021-09-25 11:00 Rissne IF - IF Brommapojkarna 29 Rissne IP 26
2021-09-25 11:00 AIK FF 8 - Bele Barkarby FF 4 Råstasjön 2
2021-09-25 11:00 Ursvik IK P12_Sv2 - IFK Viksjö Gulvit2 Örvallen 26
2021-09-25 12:00 Hässelby SK FF Vit - Råsunda IS vit Hässelby IP 225
Oktober
2021-10-02 09:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö Gulvit2 Vällingby BP 126
2021-10-02 10:00 Spånga IS FK 11 - Ursvik IK P12_Sv2 Nälsta BP 125
2021-10-02 11:00 Råsunda IS vit - AIK FF 8 Råstasjön 3
2021-10-02 11:00 IF Brommapojkarna 29 - Sundbybergs IK Lila Hässelby Villastads BP 16
2021-10-02 12:00 Vasalund IF 22 - Rissne IF Råstasjön 2
2021-10-03 10:00 FC Järfälla Blå - Hässelby SK FF Vit Järfällavallen 225

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info