Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2010- 6

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-24 10:15 (Inst.) IK Frej Täby FF 1 - Bele Barkarby FF 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2021-04-24 10:15 (Inst.) IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 3
2021-04-24 10:15 (Inst.) Bromstens IK F10 - Hässelby SK FF 2 Bromstens IP 22
2021-04-24 13:45 (Inst.) Ursvik IK Svart - Bollstanäs SK Grön Ursviks IP 11
2021-04-24 14:00 (Inst.) Ängby IF Grön 1 - Sollentuna FK Vaxm. 1 Ängby IP 2
2021-04-24 15:30 (Inst.) IFK Lidingö FK 6 vit - IF Brommapojkarna 7 Bodal 1
2021-04-25 15:15 (Inst.) Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK Kärrdal Nälsta BP 12
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Sollentuna FK Kärrdal - Ängby IF Grön 1 Kärrdals BP 12
2021-05-01 12:45 (Inst.) Bollstanäs SK Grön - Bromstens IK F10 Bollstanäs IP 21
2021-05-01 12:45 (Inst.) Bele Barkarby FF 1 - Ursvik IK Svart Strömvallen 2
2021-05-01 14:15 (Inst.) IF Brommapojkarna 7 - IK Frej Täby FF 1 Stora Mossens IP 2
2021-05-01 17:30 (Inst.) Hässelby SK FF 2 - IFK Viksjö 1 Hässelby IP 21
2021-05-02 10:00 (Inst.) Sollentuna FK Vaxm. 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Edsbergs Sportfält 226
2021-05-02 14:00 (Inst.) Spånga IS FK 4 - Spånga IS FK 3 Nälsta BP 12
2021-05-07 18:45 IFK Lidingö FK 6 vit - Sollentuna FK Kärrdal Bodal 1
2021-05-08 10:15 IK Frej Täby FF 1 - Sollentuna FK Vaxm. 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2021-05-08 10:15 IFK Viksjö 1 - Bollstanäs SK Grön Viksjövallen 3
2021-05-08 10:15 Bromstens IK F10 - Ursvik IK Svart Bromstens IP 22
2021-05-08 14:00 Ängby IF Grön 1 - Spånga IS FK 4 Ängby IP 2
2021-05-08 15:30 IF Brommapojkarna 7 - Bele Barkarby FF 1 Stora Mossens IP 2
2021-05-09 15:15 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK FF 2 Nälsta BP 12
2021-05-22 12:30 Sollentuna FK Kärrdal - IK Frej Täby FF 1 Kärrdals BP 12
2021-05-22 12:45 Bele Barkarby FF 1 - Bromstens IK F10 Strömvallen 2
2021-05-22 13:45 Ursvik IK Svart - IFK Viksjö 1 Ursviks IP 11
2021-05-22 14:00 Bollstanäs SK Grön - Spånga IS FK 3 Bollstanäs IP 21
2021-05-22 17:30 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF Grön 1 Hässelby IP 21
2021-05-23 10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - IF Brommapojkarna 7 Edsbergs Sportfält 226
2021-05-23 12:45 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 6 vit Nälsta BP 12
2021-05-29 10:15 IK Frej Täby FF 1 - Spånga IS FK 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2021-05-29 10:15 IFK Viksjö 1 - Bromstens IK F10 Viksjövallen 3
2021-05-29 16:45 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK Kärrdal Stora Mossens IP 2
2021-05-30 09:45 IFK Lidingö FK 6 vit - Hässelby SK FF 2 Hersby BP 1
2021-05-30 10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - Bele Barkarby FF 1 Edsbergs Sportfält 226
2021-05-30 13:45 Ängby IF Grön 1 - Bollstanäs SK Grön Ängby IP 2
2021-05-30 14:00 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK Svart Nälsta BP 12
Juni
2021-06-05 10:00 Hässelby SK FF 2 - IK Frej Täby FF 1 Hässelby IP 21
2021-06-05 11:30 Bromstens IK F10 - Spånga IS FK 3 Bromstens IP 22
2021-06-05 12:30 Sollentuna FK Kärrdal - Sollentuna FK Vaxm. 1 Kärrdals BP 12
2021-06-05 12:45 Bele Barkarby FF 1 - IFK Viksjö 1 Strömvallen 2
2021-06-05 13:45 Ursvik IK Svart - Ängby IF Grön 1 Ursviks IP 11
2021-06-05 14:00 Bollstanäs SK Grön - IFK Lidingö FK 6 vit Bollstanäs IP 21
2021-06-06 12:45 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 7 Nälsta BP 12
2021-06-12 10:15 IK Frej Täby FF 1 - Bollstanäs SK Grön Vikingavallen/Täby IP 21
2021-06-12 12:30 Sollentuna FK Kärrdal - Bele Barkarby FF 1 Kärrdals BP 12
2021-06-12 15:30 IFK Lidingö FK 6 vit - Ursvik IK Svart Bodal 1
2021-06-13 10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - Spånga IS FK 4 Edsbergs Sportfält 226
2021-06-13 10:15 IF Brommapojkarna 7 - Hässelby SK FF 2 Stora Mossens IP 2
2021-06-13 12:30 Ängby IF Grön 1 - Bromstens IK F10 Ängby IP 2
2021-06-13 14:00 Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 12
Augusti
2021-08-28 10:00 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK Vaxm. 1 Hässelby IP 21
2021-08-28 11:30 IFK Viksjö 1 - Ängby IF Grön 1 Viksjövallen 3
2021-08-28 11:30 Bromstens IK F10 - IFK Lidingö FK 6 vit Bromstens IP 22
2021-08-28 12:30 Ursvik IK Svart - IK Frej Täby FF 1 Ursviks IP 11
2021-08-28 14:00 Bollstanäs SK Grön - IF Brommapojkarna 7 Bollstanäs IP 21
2021-08-28 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 3 Veddestavallen 3
2021-08-29 15:15 Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK Kärrdal Nälsta BP 12
September
2021-09-04 10:15 IK Frej Täby FF 1 - Bromstens IK F10 Vikingavallen/Täby IP 21
2021-09-04 12:30 Sollentuna FK Kärrdal - Hässelby SK FF 2 Kärrdals BP 12
2021-09-04 14:15 IFK Lidingö FK 6 vit - IFK Viksjö 1 Breviks IP 12
2021-09-04 14:15 IF Brommapojkarna 7 - Ursvik IK Svart Stora Mossens IP 2
2021-09-05 10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - Bollstanäs SK Grön Edsbergs Sportfält 226
2021-09-05 12:45 Spånga IS FK 4 - Bele Barkarby FF 1 Nälsta BP 12
2021-09-05 13:45 Ängby IF Grön 1 - Spånga IS FK 3 Ängby IP 2
2021-09-10 18:15 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 4 Hässelby IP 21
2021-09-11 11:30 IFK Viksjö 1 - IK Frej Täby FF 1 Viksjövallen 3
2021-09-11 11:30 Bromstens IK F10 - IF Brommapojkarna 7 Bromstens IP 22
2021-09-11 12:30 Ursvik IK Svart - Sollentuna FK Vaxm. 1 Ursviks IP 11
2021-09-11 12:45 Bollstanäs SK Grön - Sollentuna FK Kärrdal Bollstanäs IP 21
2021-09-11 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Ängby IF Grön 1 Veddestavallen 3
2021-09-12 14:00 Spånga IS FK 3 - IFK Lidingö FK 6 vit Nälsta BP 12
2021-09-17 18:15 Hässelby SK FF 2 - Bele Barkarby FF 1 Hässelby IP 21
2021-09-18 10:15 IK Frej Täby FF 1 - Spånga IS FK 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2021-09-18 12:30 Sollentuna FK Kärrdal - Ursvik IK Svart Kärrdals BP 12
2021-09-18 13:00 IF Brommapojkarna 7 - IFK Viksjö 1 Stora Mossens IP 2
2021-09-18 14:15 IFK Lidingö FK 6 vit - Ängby IF Grön 1 Breviks IP 12
2021-09-19 10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - Bromstens IK F10 Edsbergs Sportfält 226
2021-09-19 12:45 Spånga IS FK 4 - Bollstanäs SK Grön Nälsta BP 12
2021-09-25 11:30 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK Vaxm. 1 Viksjövallen 3
2021-09-25 11:30 Bromstens IK F10 - Sollentuna FK Kärrdal Bromstens IP 22
2021-09-25 12:30 Ursvik IK Svart - Spånga IS FK 4 Ursviks IP 11
2021-09-25 14:00 Bollstanäs SK Grön - Hässelby SK FF 2 Bollstanäs IP 21
2021-09-25 14:00 Bele Barkarby FF 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Veddestavallen 3
2021-09-26 12:30 Ängby IF Grön 1 - IK Frej Täby FF 1 Ängby IP 2
2021-09-26 14:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 7 Nälsta BP 12
Oktober
2021-10-02 10:00 Hässelby SK FF 2 - Ursvik IK Svart Hässelby IP 21
2021-10-02 10:00 Sollentuna FK Kärrdal - IFK Viksjö 1 Kärrdals BP 12
2021-10-02 12:45 Bollstanäs SK Grön - Bele Barkarby FF 1 Bollstanäs IP 21
2021-10-02 15:30 IF Brommapojkarna 7 - Ängby IF Grön 1 Stora Mossens IP 2
2021-10-03 10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - Spånga IS FK 3 Edsbergs Sportfält 226
2021-10-03 12:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Vikingavallen/Täby IP 21
2021-10-03 14:00 Spånga IS FK 4 - Bromstens IK F10 Nälsta BP 12

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info