Hoppa till sidans innehåll

Matcher och resultat Fotboll

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010- 5

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-23 18:45 (Inst.) Bollstanäs SK Svart - Sollentuna FK Tegel. 1 Bollstanäs IP 22
2021-04-24 11:30 (Inst.) IFK Viksjö Vit 1 - Spånga IS FK 5 Viksjövallen 3
2021-04-24 11:30 (Inst.) Kungsängens IF 1 - Sundbybergs IK Grön Kungsängens IP 31
2021-04-24 16:30 (Inst.) Bele Barkarby FF 3 - AIK FF 6 Strömvallen 2
2021-04-25 09:00 (Inst.) IF Brommapojkarna 25 - FC Järfälla 1 Åkeshovs BP 11
2021-04-25 12:30 (Inst.) AIK FF 12 - IF Brommapojkarna 29 Huvudstafältet 11
Maj
2021-05-01 10:15 (Inst.) Sollentuna FK Tegel. 1 - IF Brommapojkarna 25 Helenelunds IP 126
2021-05-01 15:15 (Inst.) Spånga IS FK 5 - Bele Barkarby FF 3 Nälsta BP 11
2021-05-01 16:45 (Inst.) IF Brommapojkarna 29 - Bollstanäs SK Svart Stora Mossens IP 3
2021-05-02 10:00 (Inst.) Järfälla FF 2 - Kungsängens IF 1 Tallbohovs IP 11
2021-05-02 12:30 (Inst.) AIK FF 6 - AIK FF 12 Huvudstafältet 11
2021-05-02 15:00 (Inst.) Sundbybergs IK Grön - IFK Viksjö Vit 1 Örvallen 2
2021-05-07 18:45 Bollstanäs SK Svart - AIK FF 6 Bollstanäs IP 22
2021-05-08 11:30 IFK Viksjö Vit 1 - Kungsängens IF 1 Viksjövallen 3
2021-05-08 16:30 Bele Barkarby FF 3 - Sundbybergs IK Grön Strömvallen 2
2021-05-09 10:15 FC Järfälla 1 - Järfälla FF 2 Järfällavallen 21
2021-05-09 12:30 AIK FF 12 - Spånga IS FK 5 Huvudstafältet 11
2021-05-22 10:15 Kungsängens IF 1 - Bele Barkarby FF 3 Kungsängens IP 31
2021-05-22 10:15 Sollentuna FK Tegel. 1 - FC Järfälla 1 Helenelunds IP 126
2021-05-22 15:15 Spånga IS FK 5 - Bollstanäs SK Svart Nälsta BP 11
2021-05-23 10:00 Järfälla FF 2 - IFK Viksjö Vit 1 Tallbohovs IP 11
2021-05-23 13:45 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 25 Huvudstafältet 11
2021-05-23 15:00 Sundbybergs IK Grön - AIK FF 12 Örvallen 2
2021-05-28 18:45 Bollstanäs SK Svart - Sundbybergs IK Grön Bollstanäs IP 22
2021-05-29 10:15 Sollentuna FK Tegel. 1 - Järfälla FF 2 Helenelunds IP 126
2021-05-29 16:30 Bele Barkarby FF 3 - IFK Viksjö Vit 1 Strömvallen 2
2021-05-29 17:00 IF Brommapojkarna 25 - IF Brommapojkarna 29 Stora Mossens IP 3
2021-05-30 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Spånga IS FK 5 Åkeshovs BP 11
2021-05-30 10:15 FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 29 Järfällavallen 21
2021-05-30 12:30 AIK FF 12 - Kungsängens IF 1 Huvudstafältet 11
Juni
2021-06-05 10:15 Kungsängens IF 1 - Bollstanäs SK Svart Kungsängens IP 31
2021-06-06 10:00 Järfälla FF 2 - Bele Barkarby FF 3 Tallbohovs IP 11
2021-06-06 13:45 AIK FF 6 - FC Järfälla 1 Huvudstafältet 11
2021-06-06 15:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 25 Örvallen 2
2021-06-06 15:15 IF Brommapojkarna 29 - Sollentuna FK Tegel. 1 Stora Mossens IP 3
2021-06-06 18:00 IFK Viksjö Vit 1 - AIK FF 12 Viksjövallen 3
2021-06-11 18:45 Bollstanäs SK Svart - IFK Viksjö Vit 1 Bollstanäs IP 22
2021-06-12 10:15 Sollentuna FK Tegel. 1 - AIK FF 6 Helenelunds IP 126
2021-06-13 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Kungsängens IF 1 Åkeshovs BP 11
2021-06-13 10:15 FC Järfälla 1 - Spånga IS FK 5 Järfällavallen 21
2021-06-13 11:30 IF Brommapojkarna 29 - Järfälla FF 2 Stora Mossens IP 3
2021-06-13 13:45 AIK FF 12 - Bele Barkarby FF 3 Huvudstafältet 11
Augusti
2021-08-28 12:45 IFK Viksjö Vit 1 - IF Brommapojkarna 25 Viksjövallen 3
2021-08-28 15:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 29 Huvudstafältet 11
2021-08-28 15:15 Bele Barkarby FF 3 - Bollstanäs SK Svart Veddestavallen 3
2021-08-29 10:00 Järfälla FF 2 - AIK FF 12 Tallbohovs IP 11
2021-08-29 11:30 Spånga IS FK 5 - Sollentuna FK Tegel. 1 Nälsta BP 11
2021-08-29 15:00 Sundbybergs IK Grön - FC Järfälla 1 Örvallen 2
September
2021-09-04 10:15 Sollentuna FK Tegel. 1 - Sundbybergs IK Grön Helenelunds IP 126
2021-09-04 18:00 Bollstanäs SK Svart - AIK FF 12 Bollstanäs IP 22
2021-09-05 10:15 IF Brommapojkarna 25 - Bele Barkarby FF 3 Åkeshovs BP 11
2021-09-05 10:15 FC Järfälla 1 - Kungsängens IF 1 Järfällavallen 21
2021-09-05 12:30 AIK FF 6 - Järfälla FF 2 Huvudstafältet 11
2021-09-05 15:15 IF Brommapojkarna 29 - Spånga IS FK 5 Stora Mossens IP 3
2021-09-11 11:30 Kungsängens IF 1 - Sollentuna FK Tegel. 1 Kungsängens IP 31
2021-09-11 12:45 IFK Viksjö Vit 1 - FC Järfälla 1 Viksjövallen 3
2021-09-12 10:00 Järfälla FF 2 - Bollstanäs SK Svart Tallbohovs IP 11
2021-09-12 11:30 Spånga IS FK 5 - AIK FF 6 Nälsta BP 11
2021-09-12 13:45 AIK FF 12 - IF Brommapojkarna 25 Huvudstafältet 11
2021-09-12 15:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 29 Örvallen 2
2021-09-18 10:15 Sollentuna FK Tegel. 1 - IFK Viksjö Vit 1 Helenelunds IP 126
2021-09-18 15:00 IF Brommapojkarna 29 - Kungsängens IF 1 Stora Mossens IP 11
2021-09-18 15:15 Spånga IS FK 5 - Järfälla FF 2 Nälsta BP 11
2021-09-19 10:00 IF Brommapojkarna 25 - Bollstanäs SK Svart Åkeshovs BP 11
2021-09-19 10:15 FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF 3 Järfällavallen 21
2021-09-19 11:15 AIK FF 6 - Sundbybergs IK Grön Huvudstafältet 11
2021-09-25 11:30 Kungsängens IF 1 - AIK FF 6 Kungsängens IP 31
2021-09-25 12:00 Bele Barkarby FF 3 - Sollentuna FK Tegel. 1 Strömvallen 11
2021-09-25 12:45 IFK Viksjö Vit 1 - IF Brommapojkarna 29 Viksjövallen 3
2021-09-26 10:00 Järfälla FF 2 - IF Brommapojkarna 25 Tallbohovs IP 11
2021-09-26 12:30 AIK FF 12 - FC Järfälla 1 Huvudstafältet 11
2021-09-26 15:00 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 5 Örvallen 2
Oktober
2021-10-02 15:15 Spånga IS FK 5 - Kungsängens IF 1 Nälsta BP 11
2021-10-03 10:15 IF Brommapojkarna 29 - Bele Barkarby FF 3 Stora Mossens IP 3
2021-10-03 10:15 FC Järfälla 1 - Bollstanäs SK Svart Järfällavallen 21
2021-10-03 12:30 AIK FF 6 - IFK Viksjö Vit 1 Huvudstafältet 11
2021-10-03 15:00 Sundbybergs IK Grön - Järfälla FF 2 Örvallen 2
2021-10-10 13:00 AIK FF 12 - Sollentuna FK Tegel. 1 Huvudstafältet 11

Postadress:
Barva IF - Fotboll
Box 4040
63004 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info